adidas eqt support 93 boost black white adidas eqt support adv cool grey more images adidas eqt support adv zebra coming soon adidas eqt support adv tactile green available now adidas eqt support 93 17 cream off white adidas eqt support ultra boost beige adidas eqt support ultra boost beige adidas eqt support ultra boost adidas eqt support ultra primeknit vintage white adidas eqt support ultra primeknit may 2017 releases adidas eqt support adv primeknit available now adidas eqt support adv white black adidas eqt running adv sub green adidas eqt support adv primeknit triple white adidas eqt support adv monochrome pack adidas eqt support adv triple black more on feet images adidas eqt adv 91 16 art basel adidas eqt adv 91 16 art basel more images adidas eqt support adv white adidas eqt support adv white

Pohod na Rujno (14.08. – 15.08.2017. godine)

Svakim odlaskom u planine naša slika o njima se mijenja.  Svaki put se mislimo da smo vidjeli najljepše od njih, ali svakim novim planinarskim pohodom ostanemo iznenađeni koliko ljepote može sakriti u sebi pohod na Velebit. 

Za ovaj pohod odlučili smo sastaviti dvije ekipe planinara (oko 20 planinara).  Jedna ekipa je krenula u subotu ujutro s malog Alana (tura u trajanju od 12 sati), a druga ekipa s Bunovca (tura u trajanju od 9 sati) s dogovorom da se sastanemo u skloništu Struge, gdje smo se i sustigli negdje oko 13:30 h. 

Nakon dugotrajnog hoda i pomalo promrzli od snažnih udara bure u naš privremeni kamp stižemo popodne oko 17:30 h. Iako umorni odmah se pristupa sklapanju šatora u luksuzno uređenom kampu što moramo zahvaliti našim članovima društva koji su dan prije pohoda kamp učinili pravom „oazom luksuza“.  A kakvo bi to bilo planinarenje ako se nakon osvojenih vrhova dobro ne pojede? Ćevapi, kotleti, carsko meso, pite svih vrsta, mislim da ćemo svi dugo pamtiti mirise i okuse hrane koje su pripremili vrijedni planinari našeg društva. Slijedeći dan pohoda prisustvovali smo Svetoj misi  povodom Velike Gospe, nakon mise uslijedila je ponovna priprema roštilja te nakon popodnevnog druženja slijedio je povratak kući uz tradicionalno kupanje u Starigradu.   Izlet je bio predivan, vrijeme i ljudi predivni.  Veselimo se novom planinarskom izletu.

adidas nmd r1 charcoal wool adidas nmd wool available now adidas nmd wool pack now available footaction adidas nmd wool charcoal umber available wool adidas nmd grey white adidas nmd human race orange tangerine pharrell pharrell x adidas nmd human race debuts orange pharrell adidas nmd human race red pharrell adidas nmd human race red pharrell adidas nmd human race red pharrell adidas nmd human race green adidas nmd human race red scarlet pharrell bb0616 pharrell x adidas nmd hu shock pink pharrell green adidas hu nmd coming soon pharrell x adidas nmd human race blue pharrell adidas nmd human race birthday adidas nmd pharrell adidas nmd hu trail november 2017 release date pharrell adidas nmd hu trail november 2017 release date pharrell x adidas nmd human race tangerine