Danas su neki od članova našeg društva proveli prekrasan dan na Visočici kako bi dali svoj doprinos AK Velebit 2001 pri organizaciji utke “Visočica sky snow trail”.

Kako su neki od atletskog kluba i naši članovi red je bio izić u susret, ponijeti koji kilogram više u ruksaku i krenuti put Krivog gaja. Neki su ponijeli malo više, neki malo manje, sve je to naš Ćoa po dolasku kod kuće rezimirao. U svakom slučaju, nitko nije išao mašuć ruku, kako gore, tako niti dolje, to jako dobro znaju Zele i Luka.

Dolaskom do kuće svak se uhvatio svog zadatka, kako nas je Marijan i rasporedio, da bi sve odradili kako treba jer i nama će trebati njihova pomoć 😃

Snijega nije bilo, ali smijeha, dobre atmosfere, piva i sendviča nije nedostajalo. Zato jako nam je drago da su organizatori ukazali povjerenje da budemo dio ovog događaja, čime smo stvorili i nezaboravna iskustva te zajedno doprinijeli uspjehu cijele manifestacije.

 

By admin