Poštovani članovi,

Želimo vas obavijestiti da je uspješno održan sastanak dana 01.02.2024. s početkom u 19:00 sati. Sastanak je organiziran u prostorijama Parka prirode na adresi Kaniža Gospićka 4b. Sastanku je prisustvovalo četrdesetak članova društva. 

Na sastanku su članovi imali priliku produljiti članarinu te  pozdraviti nove članove koji su se učlanili u naše društvo. Razgovarali smo o prošlom izletu, dijelili iskustva i događaje te najavili uzbudljive nove izlete koji su pred nama: izlet na Oštri Medvjeđak 11.02., 4. Hod za Gavrana 18.2. i izlet na Krk 24.2. 2024. 

Posebno smo istaknuli informacije vezane uz nadolazeći izlet u Makedoniju (28.08. – 01.09.), kontakt Milan Jurjević 098 902 1602. Molimo vas da pratite daljnje obavijesti i pripremite se za nezaboravnu avanturu. 

Hvala svima koji su prisustvovali sastanku te na taj način svojim aktivnim sudjelovanjem doprinjeli radu našeg društva. 

PD “Željezničar” Gospić 

 

By admin